Sarayland Halı Yıkama

Halı yıkama fabrikamız, “Önce insan” düşüncesi ile hareket etmektedir. Siz de halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlerimize temiz bir tarih ile geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyor. Dünya ile aynı anda bu teknolojinin faydalarını müşterilerimize sunuyoruz.

Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor. Tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise, hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyor. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz. Ekonominiz, ailenizin sağlığı, hızlı – güvenilir – güler yüzlü  hizmet için bize ulaşabilirsiniz! 7/24 istediğiniz zaman evinizdeki ya da cebinizdeki telefon kadar yakınınızdayız.

  • Halı Yıkamada Neden Biz?
  • Yılların vermiş olduğu tecrübeyi işimize olan sevgimizle birleştirdik.
  • Müşterilerimizi ailemizin bireyleri gibi gördük.
  • Memnuniyetiniz, memnuniyetimiz oldu.
  • Kısa zamanda kar etmeyi değil uzun zamanlı dostluklar kazanmayı amaç edindik.
  • Prensiplerimizden vazgeçmedik.
  • Kaliteden ödün vermedik.

Biz işe başladığımız ilk günün heyecanını hiç kaybetmedik. Her geçen gün büyüyen bir aileye sahibiz. Bunu kaybetmemek için işimizin hakkını veriyoruz.